کارت ویزیت مدرن سبز آبی

با کیفیت و رزولوشن بالا

فرمت: EPS 

فایلهای وکتور فایلهایی بافرمت های AI , EPS , WMF و…  هستند ، معمولا برای استفاده از این گونه فرمت ها ، شما میتوانید از نرم افزارهای از قبیل Adobe Illustrator , Corel , Photoshop و… استفاده نمایید.

خصوصیاتی که این دسته از فایلها با این فرمت ها دارا هستند را میتوان به چند مورد اشاره نمود :

زوم بر روی این گونه فایلها بدون افت کیفیت یا باصطلاحی بدون رنجه شدن تصویر – و همچنین بزرگ کردن فایل بدون افت کیفیت – قابلیت تغییر دراین گونه فایلها با این فرمت.

یعنی اینکه شما میتوانید مثلا فایلی با فرمت EPS را در داخل برنامه کرل وارد کرده و آنرا به صورت جدا جدا ویرایش کنید و تغییراتی از نظرظاهر به آن بدهید و شکل و یا …. جدیدی ایجاد نمایید.

جایگاه وکتورها می تواند از طریق فرمول های ریاضی بهم مرتبط شود که در زمانی که یک تصویر resize می شود به طور دقیقی محاسبه می شوند.
این ویژگی وکتور با نرم افزارهای تصویری مانند photoshop بسیار متفاوت است.

در این نرم افزار ها از جداول پیکسل برای render کردن تصاویر استفاده می کنند. به همین دلیل فایلهای وکتور در صورت بزرگ شدن افت کیفیت ندارند.

ویرایش فایلهای وکتور

در صورت باز کردن این فایل ها در نرم افزار Adobe Illustrator  و Corel فایل ها به صورت لایه بازاجرا می شود و شما می توانید هرگونه تغییری در فایل بدهید بدون پایین آمدن کیفیت .

در صورت  باز کردن فایل های EPS ,ai و WMf در فتوشاپ طرح مورد نظر به صورت یک لایه در قسمتLayer اضافه می شود و برای کارهای معمولی و بدون ویرایش فایل می توان استفاده کرد.

اگر دوست دارید درباره نرم افزار ایلاستریتور بیشتر بدانید مقاله ایلاستریتور چیست را بخوانید.

با عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام beedownload از آخرین به روز رسانیها و تخفیفهای پکیج های فایل های اختصاصی با خبر شوید.

دیدگاه ها

دیدگاهی هنوز وارد نشده است! اولین کسی باشید باشید که دیدگاه خود را می نویسید.

گذاشتن دیدگاه